سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵
badvei

اندیمشک جوان، به نقل از مسئول روابط عمومی اداره آموزش و پرورش اندیمشک یک دوره کلاس ضمن خدمت هیات بدوی با حضور آقای رضایی رئیس هیات بدوی ،آقای رضوی نایب رئیس هیات بدوی و آقای سپهریان در سالن کانون شهیدمطهری برگزار شد. وی افزود: هدف از برگزاری این دوره آشنایی مدیران با قوانین و مقررات […]

اندیمشک جوان، به نقل از مسئول روابط عمومی اداره آموزش و پرورش اندیمشک یک دوره کلاس ضمن خدمت هیات بدوی با حضور آقای رضایی رئیس هیات بدوی ،آقای رضوی نایب رئیس هیات بدوی و آقای سپهریان در سالن کانون شهیدمطهری برگزار شد.

وی افزود: هدف از برگزاری این دوره آشنایی مدیران با قوانین و مقررات هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری می باشد.

در ابتدای برنامه کارگاهی آشنایی با قوانین و رسیدگی به تخلفات اداری بهرام سپهریان مدیر اداره آ.پ اندیمشک ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه به بیان معنا و مفهوم مدیریت پرداخت و وظایف یک مدیر کارآمد آموزشی را توضیح و تشریح کرد.

سپهریان جهت پیشبرد اهداف عالی آموزش و پرورش هماهنگی و تعامل بین اولیای دانش آموزان با کارکنان مدارس و همچنین هماهنگی معلمان و مدیران مدارس با مدیریت آموزش و پرورش را اساسی ترین اصل خواند و در ادامه صحبتهای خود موارد زیر را تشریح کرد:

۱- توجه جدی به روشهای انجام کار در فرآیند مدیریت ۲- برنامه ریزی و تدوین برنامه سالانه مدیران مدارس با توجه به اولویت ها و اهداف تعیین شده ۳- لزوم تشکیل کارگاههای آموزشی برای مدیران و معاونین ۴- تکریم ارباب رجوع در مدارس ۵- توجه به زیبا سازی فضای آموزشی و هوشمند سازی مدارس ۶- حضور به موقع مدیران در مدارس و جلسات ۷- استفاده بهینه از امکانات موجود در مدارس ۸- جذب مشارکت های مردمی در مدارس ۹- فعال کردن انجمن اولیاء و مربیان ۱۰- شیوه های کیفیت بخشی به فعالیت های اجرایی در مدارس .

به گزرش روابط عمومی : ضمن سلام وخیر مقدم تقدیروتشکراز کلیه کسانی که کارگاه کار آموزی را ترتیب دادند با امید برگزاری یک دوره کار آمد در مورد تخلفات ادواری ورفع ابهامات برای بعضی از مدیران

آقای : رضوان عضوهیات بدوی و نایب رئیس هیات بیان کرد: ما هر جا کارمند دولت هست این قانون هم وجود دارد این قانون مشمول ۲میلیون نفردرسطح کشوراست . با مصرف یک کتات واینکه با مکاتباتی دفتر وزارت انجام شد؛ تبدیل به کارگاه ضمن خدمت شده در قالب ۱۶ ساعت به همکاران اعتلای شود شروع قانون رسیدگی به تخالفات اداری.

نویسنده : admin
تاریخ : ۱۳۹۲/۰۹/۲۱

نویسنده : ایزدی پور
تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۲
ساعت : ۰۹:۱۱:۵۸

باسلام . تورا به خدا برگزاری یک دوره ۱۶ ساعته ضمن خدمت بعد از یکسال برای کارکنان که در تمام سالهای متمادی هر سال ۳۰۰ تا ۴۰۰ ساعت برگزار می شد ارزش خبری دارد که در یک سایتی نوشته شود؟ فقط فرهنگیان محترم می دانند چه نوشته اید !!!!!!!

کلیه حقوق مادی و معنوی برای اندیمشک جوان محفوظ است – توسعه و راه اندازی : کلان وب