کد خبر : 139620

0120-Copy

با اشاره به برخی دستاوردهای دفاع مقدس آنرا یک توشه ارزشمند دانست و گفت: سفارت انگلیس در تهران بازگشایی شد، در آستانه انتخابات سال آینده هستیم، مسئولان نظام به این روباه پیر توجه داشته باشند.

اندیمشک جوان: با اشاره به برخی دستاوردهای دفاع مقدس آنرا یک توشه ارزشمند دانست و گفت: سفارت انگلیس در تهران بازگشایی شد، در آستانه انتخابات سال آینده هستیم، مسئولان نظام به این روباه پیر توجه داشته باشند.

حجت الاسلام نعمت الله خدامی افزود: سفارت خانه روباه پیر و مانند اینها فتنه ای مثل فتنه 88 را تولید نکنند، هنوز هم تفاله های فتنه 88 موجود هستند.

وی گفت: در دفاع مقدس ، مدیریت جهادی و کارآمد وجود داشت که در این ایام،به آن احتیاج داریم، مدیریت جهادی یعنی با بودجه و امکانات کم، اما با ایمان تخصص و تعهد می شود کارهای بزرگی انجام داد.

امام جمعه اندیمشک در ادامه گفت: در سرشماری نفوس باید با تلاش و همکاری به ارائه امار بپردازیم تا بر اساس این آمار کارهای بزرگی انجام شود.

وی در ادامه با اشاره به دستاوردهای دفاع مقدس ، ساده زیستی و دوری از اشرافیگری را یکی از این دستاوردها دانست.

حجت الاسلام خدامی گفت: این امنیتس که امروز در جمهوری اسلامی با وجود نا آرامی در منطقه می بینیم، مثال زدنی و منحصر بفرد است.

امام جمعه اندیمشک با اشاره به اینکه تحریم های همه جانبه از شروع انقلاب اسلامی وجود داشته اما کوچکترین خللی به عزم و اراده ملت اران وارد نکرده گفت:  ملت ایران امروز هم با وحدت و آمادگی مثال زدنی خود در مقابل توطئه های دشمنان ایستادگی می کنند.

وی افزود:شهرستان اندیمشک در این دوران دفاع مقدس حماسه های بزرگی مانند 6 مهر 59 و 4 آذر 65 را رقم زدند که بعنوان برگ زرینی در تاریخ این ملت جاودانه شده است.

حجت الاسلام خدامی در ادامه گفت:دشمن تمام راهبرد خود را برای نفود در عرصه های مختلف انجام داده تا با این نفوذ در معادلات و محاسبات مسئولان تغییر ایجاد کند و در نتیجه عملکردها را تحت شعاع قرار دهد.

بیان کرد:اعتقاد به ارزش های اسلامی و روحیه شهادت طلبی همواره در جامعه اسلامی زنده است و ملت ما با پیروی از رهبر انقلاب و تکیه بر ایمان خود برترین سلاح های معنوی را برای مقابله با دشمن دارند.
مقاومت رمز اصلی پیروزی و شهادت است که ملت ما را به قله های موفقیت می رساند.

0120