کد خبر : 139630

12

بمناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس نمایشگاه عکس و پوستر در بیمارستان امام علی (ع) اندیمشک برگزار شد.

 

به گزارش اندیمشک جوان با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولان اندیمشک نمایشگاه عکس دفاع مقدس در سالن کنفرانس بیمارستان امام علی (ع) این شهرستان افتتاح شد.

امام جمعه شهرستان اندیمشک در مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت: ارتجاع عرب با کمک های اطلاعاتی غرب و شرق به ایران اسلامی حمله ور شد.
حجت الاسلام نعمت الله خدامی گفت: الان در مقابل نظام سلطه ناراحتی خود را با اعلام تحریم های همه جانبه نشن داده و با تمام گزینه ای روی میز و زیر میز در مقابل این فرهنگ که نشأت گرفته از غدیر است ایستاده اند.

وی در ادامه گفت: تحمل این سختی ها و فشارها به نوعی جهاد است که از دریافت های ارزشمند غدیر است.

مسئول بسیج کارمندی شبکه بهداشت و درمان اندیمشک گفت: در این نمایشگاه عکس‌ها و پوسترهایی از دوران دفاع مقدس به نمایش گذاشته شده است.

محمد قدمی گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه تقویت ارزش‌های اسلامی و معنوی و تبیین فرهنگ ایثار و مقاومت  است.

رئیس بیمارستان امام علی (ع) گفت: جنگها یا نباید شروع شوند و یا اگر شروع شدند خواه نا خواه اثرهای بیشماری در جامعه خواهند داشت.

دکتر پیروزمند افزود: مقاومت ها و رشادت های ملت ایران در دوران دفاع مقدس هیچگاه فراموش نخواهد شد و این نمایشگاه ها برای انتقال این فرهنگ به نسل جدید کمک خواهد کرد.

نصب تصاویر و معرفی شهدای مدافع حرم شهر یک هزار شهید اندیمشک از جمله دیگر بخش‌های این نمایشگاه بوده که با هدف پیوند ارتباط معنوی و اعتقادی دفاع مقدس و دفاع از حرمین شریفه اهل بیت (ع) در این شهرستان برگزار شده است.

IMG_4487 IMG_4488 IMG_4493