کد خبر : 143469

03

ترامپ نسخه جدیدی از روسای جمهور آمریکاست که با سیاست هایی که نشان داده نفرت و افول دولت آمریکا را بیشتر خواهد کرد.

ترامپ نسخه جدیدی از روسای جمهور آمریکاست که با سیاست هایی که نشان داده نفرت و افول دولت آمریکا را بیشتر خواهد کرد.

نخستین موردی که از انتخابات آمریکا نمایان می شود بی بند و باری هایی است که از دو طرف انتخابات پیدا شده و نشان از فساد شدید در بین سیاستمداران آمریکایی دارد.

از این نکته می توان نتیجه گرفت ، امریکا در داخل خود دچار بحران های مختلفی است و دو طرف انتخابات امریکا نیز مصداق های مختلفی از بی بند و باری و فساد اخلاقی را نشان داده اند.
لازم نیست گمانه زنی های عجیب در مورد ترامپ داشته باشیم چرا که ترامپ کالایی را برای اکثریت مردم امریکا تبلیغ می کرد که سالهاست از آن محروم بوده و طوری وانمود کرد که کلید مشکلات اقتصادی آمریکا را در دست دارد.

امروز در امریکا گروهی اکثریت را به دست می آورند که محور گسترش جنایت و فساد هایی بسیاری در جهان هستند و این حکایت از آن دارد که بازهم باید شاهد گسترش جنایت های متعدد آمریکا باشیم.
جمهوری خواهان همیشه نشان داده اند بدنبال معامله بوده و در طول تاریخ و زمانهای مختلف نشان داده اند که بسیاری از مشکلات و روابط سیاسی را بعنوان یک معامله دنبال کرده اند.

اینکه عده ای می گویند فلان گروه در ایران طرفدار ترامپ و یا طرفدار کلینتون است موضوعی کاملا اشتباه است چرا که هردوی این دو کاندید ها سر و ته یک کرباس هستند و در هر صورت سیاست هایی کلی آمریکا را دنبال خواهند کرد.
در طول تاریخ جنایت های آمریکا بزرگترین و وحشتناک ترین جنایاتی بوده اند که بشریت به آنها تن داده است، از بمباران شهرهای هیروشیما و ناکازاکی تا راه اندازی جنگ های مختلف و ایجاد داعش که مخوف ترین گروه تروریستی دنیاست.
امروز هم ترامپ رئیس جمهور این کشور است و خواه ناخواه این سیاست ها را دنبال خواهد کرد و ما هم باید آمادگی خود را برای مقابله با این جنایات داشته باشیم.
تا پیش از این اوباما بعنوان نماینده گروه دموکرات جلوی بسیاری از مصوبات مجلس نمایندگان را می گرفت و به اصطلاح وتو می کرد اما ترامپ نماینده اکثریت نمایندگان مجلس خواهد بود .
به نظر می رسد که نسخه ترامپ که امروز برای رفع مشکلات مردم امریکا نوشته شده، جامعه آمریکایی را رو به افول خواهد برد.
نسخه ترامپ افول آمریکایی ها

نسخه ترامپ افول آمریکایی ها