کد خبر : 143494

139306292058063213673544

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان و رزمنده انقلابی دفاع مقدس در اثر ایست قلبی در حین بازدید از مرز چذابه و با وجود تلاش پزشکان دار فانی را وداع گفت.     به گزارش اندیمشک جوان، سرهنگ پاسدار عبدالناصر ندایعلی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت و لی‌عصر (عج) و از فرماندهان و رزمندگان برجسته […]

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان و رزمنده انقلابی دفاع مقدس در اثر ایست قلبی در حین بازدید از مرز چذابه و با وجود تلاش پزشکان دار فانی را وداع گفت.

 

139306292058063213673544

 

به گزارش اندیمشک جوان، سرهنگ پاسدار عبدالناصر ندایعلی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت و لی‌عصر (عج) و از فرماندهان و رزمندگان برجسته دفاع مقدس شامگاه گذشته در حین خدمت به زائران حسینی دچار ایست قلبی شد و پس از انتقال به بیمارستان آپادانا اهواز در گذشت.

وی برای بازدید امکانات و نحوه خدمات رسانی نیروهای مردمی بسیج و سپاه در مرز چذابه به این مرز عزیمت کرده بود که در حین ماموریت خود دچار ایست قلبی می‌شود.

نیروهای امدادی بلافاصله این رزمنده دوران دفاع مقدس را به بیمارستانی در کلانشهر اهواز منتقل می‌کنند که متاسفانه تلاش کادر درمانی موثر نبود و وی دار فانی را وداع گفت.

عادل نوروزیان رئیس بسیج رسانه استان خوزستان  اظهار داشت: پیکر مرحوم ندایعلی که فرماندهان و مسئولان برجسته و انقلابی سپاه پاسداران در خوزستان بود امروز پس از نماز جمعه اهواز با حضور مومنان نمازگذار خوزستانی تشییع می‌شود.

آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان پس از اقامه نماز جمعه بر پیکر حاج عبدالناصر ندایعلی نماز اقامه می‌کند.

همچنین پیکر آن مرحوم برای تشییع و خاکسپاری به زادگاهش در شهرستان شوش دانیال(ع) منتقل می‌شود و در آنجا پس از وداع مردمی روز شنبه 22/8/1395 ساعت 14 تشییع و خاکسپاری می‌شود.