کد خبر : 144538

به گزارش اندیمشک جوان ب نقل از رهیاب از فرودگاه اهواز، هواپیمای حامل پیکرهای مطهر شهدای حادثه تروریستی حله عراق در فرودگاه اهواز فرود می‌آید و جمع زیادی از مردم شهید پرور خوزستان به همراه خانواده شهدا برای استقبال از این پیکرهای مطهر به فرودگاه می‌آیند. با توجه به اینکه قرار بود هواپیمای حامل پیکرهای […]

به گزارش اندیمشک جوان ب نقل از رهیاب از فرودگاه اهواز، هواپیمای حامل پیکرهای مطهر شهدای حادثه تروریستی حله عراق در فرودگاه اهواز فرود می‌آید و جمع زیادی از مردم شهید پرور خوزستان به همراه خانواده شهدا برای استقبال از این پیکرهای مطهر به فرودگاه می‌آیند.

با توجه به اینکه قرار بود هواپیمای حامل پیکرهای مطهر قبل از نیمه های شب در اهواز فرود آید اما در هواپیما مشکل فنی ایجاد شد و تا دقایقی دیگر این هواپیما در فرودگاه اهواز می نشیند.

در فرودگاه اهواز بی نظمی وجود دارد و برخی از خانواده‌های شهدا اطلاعی ندارند که آیا پیکر شهید آنها به همراه این پیکرها به اهواز باز می‌گردد و یا خیر. برخی از خانواده‌ها این گله‌گی را داشتند که نمایندگان مردم استان در مجلس پیگیر اوضاع شهدای حله نیستند در حالی که نمایندگان آذربایجان شرقی به صورت مستمر در حال پیگیری موضوع قطار تبریز – مشهد هستند.

یکی از فرزندان شهدا با انتقاد از بی تدبیری مسئولان استان در اعلام زمان تدفین و تشییع شهدا گفت: نمی دانیم زمان تدفین و تشییع شهدا از چه ساعتی آغاز می‌شود و حتی از برنامه‌ها اطلاعی نداریم.

بنا بر اطلاعات  رسیده، پیکر 37 شهید واقعه حله فردا در خوزستان تشییع میشود و پیکر آنها در اهواز، شیبان و حمیدیه به خاک سپرده میشود.