کد خبر : 149612

004

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک از برگزاری یادواره شهید رحیمی‌منش در اندیمشک با حضور رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی خبر داد.

اندیمشک جوان : فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک از برگزاری یادواره شهید رحیمی‌منش در اندیمشک با حضور رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی  خبر داد.
 سرهنگ غلامرضا قربانی اظهار داشت: ایران اسلامی با تکیه بر نقش و جایگاه شهدای مدافع و رزمندگان و هشت سال دفاع مقدس، توانسته در عرصه‌های مختلف اسلامی و انقلابی نقشی مهم و مؤثر از خود ثبت و یادگار ماندگار کند.

فرمانده سپاه اندیمشک عنوان کرد: ما باید بیش از گذشته به نقش و جایگاه شهدای مدافع حرم در عرصه‌های مختلف اسلامی و انقلابی توجه و تاکید داشته باشیم و در جهت پاسداشت فرهنگ و سیره علمی و اعتقادی این شهدای عالی قدر بیش از گذشته اهتمام ورزیم.

وی گفت: به همین دلیل و با همکاری بخش‌های مختلف شهری، امسال ویژه برنامه‌های مختلفی در جهت پاسداشت فرهنگ ایثار و مقاومت در شهر حماسه‌ساز 6 مهر و چهارم آذر برگزار و یاد و خاطر یک هزار شهید این شهر مقاوم و شش شهید مدافع حرم سنگربان کرخه و دز در اندیمشک، برگزار می‌شود.

قربانی خاطر نشان کرد: یکی از این برنامه‌ها، برگزاری آئین یاد بود اولین سال روز شهادت شهید والا مقام حبیب رحیمی منش است که این مراسم عصر امروزجمعه 19 آبان ماه و از ساعت 19  و در حسینیه ابوالفضل عباس (ع) کوی لور اندیمشک و با حضور جمع گسترده‌ای از عاشقان اهل بیت (ع) برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه اندیمشک بیان کرد: در این مراسم، علاالدین بروجردی  رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی به عنوان سخنران حاضر و به تبیین مسیر مقاومت رزمندگان و مدافعان اهل بیت (ع) در عرصه مبارزه با گروهای تروریستی تکفیری و استکباری می‌پردازد.

وی افزود: شهید حبیب رحیمی منش، اولین شهید مدافع حرم اندیمشک بوده که بهمن ماه سال گذشته و پس از دفاع از حرمین شریفه اهل بیت (ع) و دفاع در برابر گروه‌های تکفیری در جبهه‌های مقاومت به مقام والای شهدات نائل آمده و نامی ماندگار در عرصه‌های مختلف اسلامی و انقلابی از خود به یادگار ثبت کرده است.