کد خبر : 204114

 دانشجوی جوان ایرانی که در رشته رایانه در یکی ازدانشگاه های هند، درس می خواند ، درآخرین سفربه کشور، درجنایتی هولناک پدرو … گروه حوادث- دانشجوی جوان ایرانی که در رشته رایانه در یکی ازدانشگاه های هند، درس می خواند ، درآخرین سفربه کشور، درجنایتی هولناک پدرو مادر و خواهرزاده ۳ ساله اش را کشت.عامل […]

 دانشجوی جوان ایرانی که در رشته رایانه در یکی ازدانشگاه های هند، درس می خواند ، درآخرین سفربه کشور، درجنایتی هولناک پدرو …

گروه حوادث- دانشجوی جوان ایرانی که در رشته رایانه در یکی ازدانشگاه های هند، درس می خواند ، درآخرین سفربه کشور، درجنایتی هولناک پدرو مادر و خواهرزاده ۳ ساله اش را کشت.عامل این جنایت چند ساعت پس از فرار با ردیابی های پلیسی دستگیر شد.
ساعت ۴ بعد از ظهر شنبه ۳۰ بهمن، مأموران پاسگاه پیشکمر، شهرستان کلاله واقع در استان گلستان از وقوع جنایتی هولناک با خبر شدند.
آنها پس ازحضور در محل جنایت، با صحنه هولناکی روبه رو شدند. زن و مرد میانسالی داخل یکی از اتاق ها با تبر کشته شده بودند و جسد نوه سه ساله شان هم در اتاق دیگری روی زمین افتاده بود.
همزمان با اعلام این جنایت به مسئولان عالی انتظامی وقضایی استان، بلافاصله تحقیقات گسترده جنایی برای افشای رازجنایت آغاز شد.این در حالی بود که در تحقیقات ابتدایی مشخص شد پسر ۳ ساله، فرزند دختر صاحبخانه بوده که به خاطر بیماری مادرش و بستری شدن او در بیمارستان، نزد پدربزرگ و مادربزرگش بوده است.همچنین مأموران وقتی دریافتند خودروی صاحب خانه نیز به سرقت رفته است، ردیابی خودروی مورد نظر نیز در دستور کار قرار گرفت.سالم بودن درهای ورودی و نوع لباس های قربانیان، حکایت از آن داشت که عامل جنایت فردی آشناست.
از سوی دیگر اهالی محل هم از حضور پسر قربانیان خبرداده و گفتند: چنگیز که در کشور هند درس می خواند به تازگی به ایران برگشته و درخانه پدر و مادرش بود.
او ساعاتی قبل از جنایت، با چند تن از اهالی روستا درگیرشده بود که غائله با کمک ریش سفیدان پایان یافته بود.