کد خبر : 206440

فرماندار اندیمشک پیمان جهانگیری

فرماندار شهرستان اندیمشک با گرامیداشت سالروز قیام ۱۵ خرداد گفت: قیام ‎ ۱۵خرداد سال ‎۴۲ باعث بیداری و هوشیاری جامعه شده و تحولی عظیم در انقلاب اسلامی ایجاد کردند.

اندیمشک جوان : فرماندار شهرستان اندیمشک با گرامیداشت سالروز قیام ۱۵ خرداد گفت: قیام  ‎ ۱۵خرداد سال ‎۴۲ باعث بیداری و هوشیاری جامعه شده و تحولی عظیم در انقلاب اسلامی ایجاد کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری،پیمان جهانگیری در پیامی به مناسبت ۱۵ خرداد افزود:این قیام در شرایطی بود که مردم نمی توانستند مخالفت و انزجار خود را از رژیم منحوس و استبداد آن زمان نشان دهند.

وی بیان کرد: این قیام نقطه عطف مبارزات ضد استبدادی ملت ایران اسلامی بود.

وی با بیان این که رژیم پهلوی تصور می کرد که با سرکوب انقلابیون می تواند حرکت انقلاب را متوقف کند افزود :مبارزات ملت ایران اسلامی با رهبری حضرت امام راحل (ره) منجر به نهادینه شدن ارزش های اسلامی و پیروزی انقلاب شد.

وی تاکید کرد: امروز نیز در ملت ایران اسلامی با ولایتمداری و اعتقاد راسخ به ارزش های اسلام و انقلاب در همه میادین حضوری ارزشمند دارند.

جهانگیری اضافه کرد:عظمت و شکوه این اعتقاد مردم به آرمان های نظام و انقلاب در انتخابات ۲۹ اردیبهشت نمود پیدا کرد و مردم در طول انقلاب ثابت کردند در تمامی صحنه های انقلاب حاضر شده و از ارزش های نظام حراست می کنند.

وی اظهار کرد: مردم همواره ثابت کرده اند که راهشان ، همان راه ولایت
فقیه و شهدای والامقام است .