کد خبر : 206514

img_3182

ضیافت افطار با موضوع «طرح مودت» با حضور خانواده فرماندهان توسط ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک برگزار شد.

اندیمشک جوان :  ضیافت طرح افطار «طرح مودت» با حضور خانواده‌های فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌ها ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک در مصلی نماز جمعه اندیمشک برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج در حاشیه این برنامه با اشاره به اینکه این همایش هر ساله در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود،افزود : این‌گونه برنامه ها بخصوص در ماه مبارک رمضان باعث تجدید دیدار و آشنایی خانواده‌ها بسجیان و همدلی بیتشر می شود.

سرهنگ پاسدار غلامرضا قربانی افزود: هدف اصلی از برگزاری این جلسه هم افزایی و همکاری بیشتر فرماندهان پایگاه های مقاومت با همدیگر و استفاده از تجارب کاری در جهت پیشبرد برنامه های بسیج برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک با اشاره به زمان برگزاری این برنامه تصریح کرد: ماه مبارک رمضان ماه امتحان الهی است چرا که در این ماه پربرکت افراد فرصت تقرب الهی را پیدا خواهند کرد.

وی در بخش دیگری گفت: از تلاش ها و زحمات فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج که در تمامی عرصه ها حضور فعال و حماسی دارند قدر دانی میکنم.

حجت الاسلام عباس دانیالی زاده در برنامه طرح مودت بسیج اندیمشک در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شد گفت: ماه مبارک رمضان یک یادآوری از سوی خداست که فراموش نکنیم مسلمانیم و مسلمانی را باید در ماه رمضان مرور کنیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه اندیمشک افزود: انس با خدا، تلاوت قرآن، مناجات و شب زنده داری از ویژگی ها و علائمی است که هر مسلمان باید در طول سال داشته باشد.

وی در بخش دیگری با اشاره به فوائد و ویژگی های ماه مبارک رمضان گفت:روزه دار واقعی ویژگی هایی دارد که نشاندهنده مسلمان واقعی است.

پخش کلیپ ، اهداء لوح تقدیر به برخی از فرماندهان و بسیجیان و ضیافت افطار از دیگر برنامه های این مراسم بود.