کد خبر : 206518

عباس دانیالی زاده

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه اندیمشک در برنامه طرح مودت ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک گفت: مسلمانی را باید در ماه رمضان مرور کنیم.

اندیمشک جوان : مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه اندیمشک در برنامه طرح مودت ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک گفت: مسلمانی را باید در ماه رمضان مرور کنیم.

به گزارش اندیمشک جوان ، حجت الاسلام عباس دانیالی زاده در برنامه طرح مودت بسیج اندیمشک ه در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شد گفت: ماه مبارک رمضان یک یادآوری از سوی خداست که فراموش نکنیم مسلمانیم و مسلمانی را باید در ماه رمضان مرور کنیم.

وی در بخش دیگری با اشاره به فوائد و ویژگی های ماه مبارک رمضان گفت:روزه دار واقعی ویژگی هایی دارد که نشاندهنده مسلمان واقعی است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه اندیمشک افزود: انس با خدا، تلاوت قرآن، مناجات و شب زنده داری از ویژگی ها و علائمی است که هر مسلمان باید در طول سال داشته باشد.

وی افزود: ماه مبارک رمضان یکی از ماه های بسیار مهم در راستای عبادت مسلمانان به شمار می رود و با توجه به این مهم همه ما به عنوان مسلمان باید دستورات دینی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم .

 حجت الاسلام عباس دانیالی زاده ماه رمضان را با ارزش ترین و با فضیلت ترین ماهها عنوان کرد و گفت: روز و شبهای ماه رمضان بهترین روز و شب های سال است و باید قدر لحظه به لحظه این ماه را دانست.img_3164