کد خبر : 206554

۰۱۱۱۱۱۱۱۱

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک از برگزاری جام فوتسال رمضان در ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک خبر داد.

اندیمشک جوان : فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک از برگزاری جام فوتسال رمضان در ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک خبر داد.

اندیمشک جوان : سرهنگ غلامرضا قربانی گفت: جام فوتسال رمضان ، همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به میزبانی ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک در حال برگزاری است.

سرهنگ پاسدار غلامرضا قربانی گفت:  مسابقات فوتسال جام رمضان با هدف پاسداشت یاد و نام شهدای گرانقدر مدافع حرم و با عنوان «یادواره شهدای مدافع حرم» در سالن  ۹ دی برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: در شب اول مسابقات فوتسال اندیمشک ،  دو هوا فضا و تیم ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک با هم به رقابت پرداختند که در پایان تیم اندیمشک با نتیجه ۶ بر ۱ تیم هوافضا را شکست داد.

مسئول تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج در این خصوص گفت: این دور از مشابقات با شرکت ۸ تیم ۱۰ نفره از ۲۰ خرداد ماه آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

سرگرد پاسدار ایمان لطفی نسب افزود: این دور از مسابقات فوتسال به مناسبت ماه مبارک رمضان و با حضور تیم های نیروهای مسلح شمال خوزستان با بیش از ۸۰ شرکت کننده،  تا عید فطر ادامه خواهد داشت.
تیم های همچون ارتش، نیروی انتظامی، تیپ حضرت مهدی (عج)، پادگان شهید مهدی باکری، هوافضا  و  ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک از جمله شرکت کنندگان در این دور از مسابقات هستند.

۰۲۱۲

۰۱۰۱۴۱۴ ۰۱۰۱۴۱۰۱۰