کد خبر : 206576

ضیافت افطار

ضیافت مهر ۷۰۰ نفری مددجویان بهزیستی اندیمشک در تالار گلهای این شهرستان با حضور فرماندار و برخی مسئولان برگزار شد.

اندیمشک جوان :  ضیافت مهر ۷۰۰ نفری مددجویان بهزیستی اندیمشک در تالار گلهای این شهرستان با حضور فرماندار و برخی مسئولان برگزار شد.
به گزارش اندیمشک جوان : دراین مراسم که با حضور بیش از ۷۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت برگزار شد،  مسئولین شهرستان و خیرین حضور داشتند.
رئیس اداره بهزیستی اندیمشک ضمن تشکر از حضور مسئولین گفت: این مراسم برقراری ارتباط مستقیم و نزدیک بین مسئولان و خیران با اقشار نیازمند و مددجویان برای رفع مشکلات اساسی و ضروری آن‌ها و اطعام، اکرام و ترویج فرهنگ مهرورزی و احسان از اهداف اجرای این طرح است.
فرحناز بیروم وند افزود: علاوه بر آشنایی مدیران دستگاه‌های اجرایی از نحوه فعالیت‌های بهزیستی مشکلات تحصیلی، اقتصادی، اجتماعی مددجویان نیز در این طرح بررسی و نیز مشارکت‌های فکری، خدماتی و معنوی به آن‌ها ارائه می‌شود.
رئیس بهزیستی اندیمشک با اشاره به برگزاری این مراسم گفت: برقراری ارتباط مستقیم و نزدیک بین مسئولان و خیران با اقشار نیازمند و مددجویان برای رفع مشکلات اساسی و ضروری آن‌ها و اطعام، اکرام و ترویج فرهنگ مهرورزی و احسان یکی از اهداف اجرای این طرح است.
وی خاطرنشان کرد: خیران و افراد نیکوکار می‌توانند مشارکت‌های نقدی خود را به شماره حساب ۲۱۷۳۴۵۲۲۰۱۰۰۱بانک ملی مرکزی به حساب مشارکتهای اندیمشک در راستای توانمند سازی و حل مشکلات مددجویان، ایتام و دستگیری از نیازمندان واریز نمایند .
در حال حاضر حدود ۱۰۰۰ خانوار با جمعیت  تقریبی ۴ هزار نفر در سطح شهرستان تحت‌پوشش حمایتی این اداره قرار دارند.