کد خبر : 206624

۰۵۱۲۵۶-copy

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اندیمشک از کشف حدود ۴ کیلو گرم مواد مخدر از نوع هروئین در اندیمشک خبر داد.

به گزارش اندیمشک جوان ؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اندیمشک از کشف حدود ۴ کیلو گرم مواد مخدر از نوع هروئین در اندیمشک خبر داد.

سرهنگ محمد عزیزی در این خصوص گفت: با اطلاع از وجود یک محموله چهار کیلویی مواد مخدر از نوع هروئین ، پیگیری و توقیف این محموله در دستور کار نیروی انتظامی قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: با همکاری  سربازان گمنام امام زمان (عج) این محموله که در یک خودروی نیسان جاسازی شده بود، در محور اندیمشک-خرم آباد توقیف و دو نفر نیز در این خصوص دستگیر شد که برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شده است.

سرهنگ عزیزی با اشاره به اینکه تاکنون طرح های خوبی در اندیمشک برای مقابله با تهیه و توزیع مواد مخدر صورت گرفته ،گفت:  این برنامه ها موجب نا امنی برای قاچاقجیان و خرده فروشان مواد مخدر شده است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اندیمشک در ادامه از افزایش ۱۱ درصدی کشفیات مواد مخدر خبر داد و گفت: اندیمشک و گلوگاه پل زال به عنوان ورودی شمالی استان خوزستان یکی از راه‌های ترانزیت مواد مخدر به استان خوزستان و سایر استان‌های کشور است و ما نیز تمام تلاش خود را برای جلوگیری از ورود مواد افیونی به استان خوزستان از این مسیر به انجام می‌دهیم.

وی با بیان اینکه عملکرد قاچاقچیان مغایر با سلامت جامعه و موجب فروپاشی خانواده ها و جوانان می شود، از مردم خواست تا هرگونه فعالیت فروشندگان مواد مخدر را سریعا به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.