کد خبر : 206637

حجت الاسلام میری امام جمعه موقت اندیمشک

امام جمعه موقت اندیمشک در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک گفت: از سپاه نیروهای قدس که عامل اقتدار کشور هستند، تشکر می کنیم.

امام جمعه موقت اندیمشک در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک با اشاره به دستگیری تروریست ها در روزهای  گذشته گفت: از سپاه نیروهای قدس که عامل اقتدار کشور هستند، تشکر می کنیم.

به گزارش اندیمشک جوان ، حجت الاسلام محمد میری با اشاره به برخی از محورهای سخنان مقام معظم رهبری در دیدار دانشجویان،شاعران ایینی و مسولان نظام گفت: ضرورت عمل به بیانات مقام معظم رهبری بر همگان پیداست و مسئله آتش به اختیار باید تشریح و تبیین شود.

وی در بخش دیگری با اشاره به روز جهانی قدس گفت:  روز قدس  روز بزرگیست و از همگان برای شرکت در راهپیمایی دشمن شکن در این روز که ساعت ۱۱:۳۰ صبح از میدان امام (ره) آغاز می شود ، دعوت می کنم.

امام جمعه موقت اندیمشک گفت: سالگرد شهادت شهید چمران و روز بسیج اساتید نزدیک است،  لذا باید مواظب باشیم، جای شهید و جلاد عوض نشود.

حجت الاسلام محمد میری تصریح کرد: برخی می خواهند کشور را در فرهنگ غرب غرق کنند بدانند قطعا چنین چیزی اتفاق نخواهد افتاد ایمان و اعتقاد به فرهنگ غربی یا از روی ضعف نفس و سست عنصری است.

وی به برخی موضوعات از جمله ، تاکید بر لغو سند ۲۰۳۰(سند استعماری)، رقص شمشیر (جاهلیت مدرن) در کنار جاهلیت قبیلگی را هجو کنید، قرار گرفتن دولتی همچون عربستان سعودی در کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل، توجه به حوادث سوریه و مدافعان حرم و قضایای مهم عراق که در خور سرودن هزاران شعر است، تبدیل شدن عراق صدام به عراق شهید حکیم و پرده برداشتن از اهداف امریکا در عراق کار مشترک مردم در انتخابات اعتماد به نظام اسلامی برای انتخاب مسئول اجرایی کشور بود.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: آمریکا عامل بی ثبات کنندگی منطقه با بوجود آوردن داعش و تقویت آن است.

حجت الاسلام میری امام جمعه موقت اندیمشک

حجت الاسلام میری امام جمعه موقت اندیمشک