کد خبر : 206955

img_9170

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک از اعزام بسیجیان شمال خوزستان به مناطق عملیاتی غرب، در قالب اردوهای راهیان نور غرب کشور خبر داد.

اندیمشک جوان ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک از اعزام بسیجیان شمال خوزستان به مناطق عملیاتی غرب، در قالب اردوهای راهیان نور غرب کشور خبر داد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک  با اشاره به آغاز دوباره راهیان نور غرب و شمالغرب کشور گفت: این اعزام ها در مردادماه بمدت ۴ شبانه روز بمنظور آشنایی بیشتر نسل جوان ما با رشادت ها خاموش در کردستان و کرمانشاه صورت می پذیرد.

وی تصریح کرد: با توجه به نقشی که عملیات‌ها در دوران دفاع مقدس در کردستان و در غرب داشته‌اند، این اردوها باعث می شود تا افراد با تاریخ مقاومت مردم این مناطق در دوران دفاع مقدس آشنا شوند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک افزود: برنامه ریزی های لازم برای برگزاری اردوی راهیان نور غرب و شمال غرب کشور صورت گرفته تا بسیجیان بتوانند از این مناطق بازدید کنند.

وی  گفت: یکی از اهداف این اردوها این است که بسیجیان از نزدیک با مناطق عملیاتی غرب کشور آشنا شوند و نسل جدید انقلاب این نکه را درک کنند که اگر امروز اقتدار و توان توان بالایی داریم از رشادت ها و ایثار گری های رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس بوده است.

سرهنگ پاسدار غلامرضا قربانی افزود: برخی از این مناطق که در این اردوها از آنها بازدید می شود ، تنگه مرصاد، باشگاه افسران، یادمان شهدای پاوه و ن… می باشند.

وی در پایان گفت:  این دور از اعزام ها با حضور شهرهای شوش، شوشتر، دزفول، گتوند و محوریت ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک انجام می شود.