کد خبر : 206971

۰۱

به قرارداد های نفتی باید توجه بیشتری کرد، باید به سیره علوی در مدیریت ها توجه داشته باشیم، اینکه یک مدیریت سکولار تمام نکات مکتبی را زیر پا بگذارد تا به اهدافش برسد قابل قبول نیست.

امام جمعه اندیمشک در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: به قرارداد های نفتی باید توجه بیشتری کرد، باید به سیره علوی در مدیریت ها توجه داشته باشیم، اینکه یک مدیریت سکولار تمام نکات مکتبی را زیر پا بگذارد تا به اهدافش برسد قابل قبول نیست.

به گزارش اندیمشک جوان، حجت الاسلام نعمت الله خدامی در ادامه با اشاره به  حفظ اقتدار نظام جمهوری اسلامی افزود:قرارداد هایی که ممکن است اقتدار نظام را زیر سوال ببرد جلوگیری کنیم و باید مواظب قراردادهای نفتی باشیم.

امام جمعه اندیمشک گفت: اصول و مبنای فکری شیعه برپایه ولایت ، سیره علوی ، قرآنی و توحیدی است و هیچ کس اصول مکتب خودش را  چه در داخل و چه در خارج از کشور معامله نمی کند.

وی افزود: دشمن و فتنه گران محوریت جامعه اسلامی را نشانه گرفته اند و بدنبال ضربه زدن به آن هستند اما همانطور که در عاشورا قرآن ناطق را کوبیدند اما نتوانستند صدایش را خاموش کنند مردم ما هم پشتیبان ولایت فقیه هستند.

وی افزود:  عامل اصلی موفقیت انقلاب اسلامی علاوه بر توفیق الهی، وجود ولایت فقیه عادل و شجاع با پشتوانه مردمی بوده و هست.

وی در ادامه با اشاره به اینکه نماز جمعه قرارگاه فرهنگی هر شهر است، گفت: با حضور در نماز جمعه و قرارگاه فرهنگی بیعتی دوباره با انقلاب داشته باشند و در نماز عبادی سیاسی جمعه شرکت کنند.

امام جمعه اندیمشک در بخش دیگری با اشاره به سالروز تاسیس شورای نگهبان قانون اساسی ، گفت:وظیفه شورای نگهبان حراست و دفاع از قانون اساسی است، از همین رو همواره مورد هجمه دشمنان بوده و هست.

 

img_5234