کد خبر : 207347

img_6599

فرماندار اندیمشک با بیان اینکه خبرنگاران و اصحاب رسانه برای موفقیت در رسالت خطیر خود باید منویات رهبر معظم انقلاب را محور توجه قرار دهند گفت:انتشار اخبار دقیق ، شفاف و در چارچوب ضوابط به تعالی جامعه کمک می کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا پیمان جهانگیری روز سه شنبه در آئین تجلیل از اصحاب رسانه در محل فرمانداری افزود:خبرنگاران با توجه به وظیفه ذاتی خود عامل انتقال اخبار هستند و هرچه این اخبار دقیق،شفاف و در چهارچوب ضوابط باشند به تعالی جامعه کمک بیشتر خواهند داشت.
وی بیان کرد:حیطه اطلاع رسانی ، حیطه ای حساس و در برگیرنده همه ابعاد اجتماعی ، سیاسی ، اقتصادی ،ورزشی و فرهنگی است و باید با نگاهی دقیق به همه این ابعاد پرداخته شود.
وی اظهار کرد:رهبر معظم انقلاب در تمام منویات خود نقشه راه را برای جامعه اسلامی ترسیم کرده اند و توجه رسانه ها به این فرمایشات در پیشبرد اهداف نظام اسلامی حائز اهمیت فراوان است.
جهانگیری گفت:در حال حاضر شهرستان اندیمشک با تعامل مسئولان به سمت آرامش پیش رفته است و رسانه ها باید به عمیق تر شدن این آرامش کمک کنند.
وی اظهار کرد:انتشار اخبار منفی، شایعه پراکنی در فضای مجازی و تخریب تلاش های صادقانه مسئولان موجب ایجاد جو ناامیدی و بدبینی در جامعه می شود که باید از انتشار اینگونه اخبار پرهیز کرد.
فرماندار اندیمشک گفت:وقتی مردم در پای صندوق های رای مشارکت بالای ۸۰ درصد دارند باید از این حمایت قاطع مردم برای توسعه جامعه بهره برد.
کرم صرفه جو معاون فرماندار اندیمشک هم گفت:اولویت بندی خبری در کار رسانه از اهمیت زیادی برخوردار است و هر خبرنگاری که این موضوع را درست تشخیص دهد در کار خود موفق خواهد بود.
علی بازگیر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک هم در این جلسه با تقدیر از اصحاب رسانه گفت:اصحاب رسانه همواره بدون چشم داشتی در مسیر آگاهی بخشی به جامعه همت کرده اند که تلاش آنها همواره قابل ستایش است.
در این مراسم از ۲۰ نفر از خبرنگاران رسانه های مختلف شهرستان اندیمشک تجلیل شد. img_6599