کد خبر : 207351

 فرماندار شهرستان اندیمشک بر لزوم توجه به زیرساخت های روستایی در شهرستان تاکید کرد و گفت:اعتبارات خوبی برای این موضوع در سطح شهرستان اندیمشک در نظر گرفته شده است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،پیمان جهانگیری در نشست با دهیاران و شوراهای اسلامی بخش مرکزی اندیمشک افزود:توسعه زیرساخت ها در سطح مناطق روستایی به کاهش […]

 فرماندار شهرستان اندیمشک بر لزوم توجه به زیرساخت های روستایی در شهرستان تاکید کرد و گفت:اعتبارات خوبی برای این موضوع در سطح شهرستان اندیمشک در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،پیمان جهانگیری در نشست با دهیاران و شوراهای اسلامی بخش مرکزی اندیمشک افزود:توسعه زیرساخت ها در سطح مناطق روستایی به کاهش مهاجرت به شهرها کمک جدی می کند.

 

  وی افزود:در زمینه توسعه فضای سبز روستاها،آسفالت ، راه ، برق و سیار امکانات برنامه های خوبی در سطح روستاهای بخش مرکزی و الوارگرمسیری اندیمشک در حال انجام است.

 

 

 مهندس جهانگیری گفت:با همکاری دکتر حسنوند نماینده ساعی شهرستان و پیگیری های جدی در سطح استان و کشور ، بخش اعظمی از مشکلات و نیازهای شهرستان بررسی و برنامه ریزی لازم در این خصوص انجام شده است.

وی اشتغال ، عمران و توسعه فضای سبز و بهبود امکانات رفاهی را در روستاها ضروری خواند.

مهندس جهانگیری تاکید کرد:شوراها و دهیاران باید منویات رهبر معظم انقلاب را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند و با برنامه ریزی اصولی نسبت به حل دغدغه های مردم اهتمام داشته باشند.

وی با بیان اینکه با شکل گیری شورا و فعالیت دهیاران ، خلاء مدیریتی در روستاها از بین رفته است ، اظهار داشت: بخش اعظمی از مشکلات مردم در روستاها با فعالیت شوراها پیگیری و حل و فصل می شود.

  امیر دالوند بخشدار جدید بخش مرکزی اندیمشک هم در این جلسه بر ضرورت تعامل و تلاش جمعی برای رفع تنگناهای مناطق بخش مرکزی تاکید کرد.

وی گفت:کار تیمی و مشورتی در سطح بخش مرکزی به رفع مشکلات کمک جدی می کند.

وی گفت:در بحث بهبود زیرساخت ها، عمران و ابادانی روستاها و اشتغالزایی و اجرای طرح های اثرگذار و مفید در بخش مرکزی باید با همت مضاعف کار کنیم.

دالوند گفت:در جلسات تخصصی تر با دهیاران و شوراهای اسلامی کلیه عملکردها بررسی و برای مشکلات تصمیم گیری و برنامه ریزی خواهد شد.

وی گفت:اطلاع رسانی خدمات انجام شده نیز با صلاحدید فرماندار محترم و از طریق کانال مربوط به بخشداری و سایت رسمی فرمانداری انجام می گردد.

در این جلسه دهیاران و شوراهای اسلامی بخش مرکزی به بیان مشکلات خود پرداختند.