کد خبر : 207353

فرماندار اندیمشک با تاکید بر رفع دغدغه کارگران ، از دستگاههای اجرایی خواست به مطالبات جامعه کارگری رسیدگی کنند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، پیمان جهانگیری در نشست کمیسیون کارگری افزود:امنیت روانی جامعه برگرفته از امنیت اقتصادی است و تحقق دستاوردهای بزرگ نظام اسلامی نیاز به همت مضاعف در این راستا دارد. وی کارگران […]

فرماندار اندیمشک:توجه به دغدغه های کارگران ضروری است

فرماندار اندیمشک با تاکید بر رفع دغدغه کارگران ، از دستگاههای اجرایی خواست به مطالبات جامعه کارگری رسیدگی کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، پیمان جهانگیری در نشست کمیسیون کارگری افزود:امنیت روانی جامعه برگرفته از امنیت اقتصادی است و تحقق دستاوردهای بزرگ نظام اسلامی نیاز به همت مضاعف در این راستا دارد.

وی کارگران را قشر زحمت کش جامعه معرفی کرد و گفت:رسیدگی به معیشت آنان و توجه به حقوق و مطالبات این قشر باید مورد توجه کارفرمایان ، ادارات و دستگاههای مربوطه قرار گیرد.

فرماندار اندیمشک گفت:در حوزه اشتغال شهرستان با جذب سرمایه گذار و اجرای طرح های شاخص به دنبال ایجاد فرصت شغلی و کاهش نرخ بیکاری در شهرستان هستیم کما اینکه توسعه مشاغل خانگی نیز در شهرستان در حال انجام است.

وی بیان کرد:در آینده نزدیک شاهد تحقق برنامه های شهرستان در بحث اشتغال هستیم و با ساماندهی امور مربوطه بخشی از دغدغه های مردمی مرتفع می گردد.

وی گفت:در بخش کارگری ، ادارات مربوطه باید با انجام وظایف خود ، از ایجاد نارضایتی کارگران جلوگیری کنند.

وی اذعان کرد :با همکاری نماینده محترم شهرستان و اهتمام استاندار پرتلاش خوزستان درصدد برداشتن گام های بلندی برای توسعه همه جانبه شهرستان هستیم و امیدواریم با بهبود زیرساخت ها ، در بخش اشتغال پایدار در شهرستان شاهد تحول خوبی باشیم.

فرماندار اندیمشک تاکید کرد:کمیسیون کارگری شهرستان به منظور رسیدگی جدی به مشکلات جامعه کارگری مرتب تشکیل می شود و دغدغه این قشر زحمتکش پیگیری اساسی خواهد شد.

میثم سخنور دادستان اندیمشک،سید ناصر حسینی رئیس اداره کار و جمعی از مدیران ادارات به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.