کد خبر : 207359

  فرماندار شهرستان اندیمشک در پیامی روز خبرنگاران را به اصحاب رسانه تبریک گفت.در پیام مهندس جهانگیری آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم     “ن . والقلم و ما یسطرون “ ۱۷ مردادماه روز پاسداشت تلاش بی‌وقفه انسان‌های آگاهی است که با سلاح قلم در مسیر اطلاع رسانی شایسته گام برمی دارند.بی شک قلم ارزشی […]

 

فرماندار شهرستان اندیمشک در پیامی روز خبرنگاران را به اصحاب رسانه تبریک گفت.در پیام مهندس جهانگیری آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

“ن . والقلم و ما یسطرون “

۱۷ مردادماه روز پاسداشت تلاش بی‌وقفه انسان‌های آگاهی است که با سلاح قلم در مسیر اطلاع رسانی شایسته گام برمی دارند.بی شک قلم ارزشی والا دارد آنگونه که حتی در قرآن کریم به آن سوگند خورده شد تا جایگاه والای آن نشان داده شود.
خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند…اصحاب رسانه وجدان بیدار جهان هستند که با ظرافت و تعهد در مسیر تعالی جامعه همت می کنند.

۱۷ مرداد تداعی کننده حماسه اصحاب رسانه در ایثار و جانفشانی است.این روز بزرگ  یادآور حماسه آفرینیهای آنهایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند.شهید صارمی ها با خون خود مسیری پر از عشق و اعتقاد و ایثار نهادینه کردند تا قلم ها و قدم ها در مسیر پیشبرد اهداف نظام اسلامی حرکت کنند.

در چنین روزی یاد و خاطره ی شهیدان خبرنگار را گرامی می داریم.

اینجانب روز خبرنگار را به این قشر دلسوز تبریک عرض نموده و برای تمامی این عزیزان از درگاه خداوند منان آرزوی موفقیت و سلامتی می نمایم.

کد: