کد خبر : 207414

img_6753

فرمانده انتظامی اندیمشک از کشف سه محموله کالای خانگی قاچاق به ارزش دو میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال در شهرستان اندیمشک خبر داد.

اندیمشک جوان : سرهنگ محمد عزیزی با اعلام این خبر گفت :در ادامه روند مبارزه جدی با کالای قاچاق و سوداگران اقتصادی، مأموران پلیس مستقر در ایستگاه بازرسی پل زال، حین کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی اندیمشک – خرم آباد به ۲ دستگاه اتوبوس و یک دستگاه کامیون کشنده ولوو حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.

وی تصریح کرد: در بازرسی های اولیه از این خودرو ها وسایل خانگی قاچاق و برخی اقلام از جمله پالت اتصالات لوله، دستگاه پرس شیلنگ، شلوار نخیف آبمیوه، کمپوت و …. فاقد مجوز گمرکی کشف شد.

سرهنگ عزیزی با بیان اینکه در این راستا سه نفر دستگیر و راهی مراجعی قضائی شدند، تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی محموله های قاچاق کشف شده را دو میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال برآورد کرده اند.

فرمانده انتظامی اندیمشک  در ادامه بیان کرد: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی طرح تشدید مبارزه و برخورد قاطع با پدیده شوم قاچاق به عنوان یک اولویت، در دستور کار این فرماندهی قرار دارد .

ایستگاه مصوب ایست و بازرسی پل زال اندیمشک در گلوگاه ورودی استان خوزستان نقش مهمی در کشف کالای قاچاق دارد.

سرهنگ عزیزی فرمانده نیروی انتظامی اندیمشک

سرهنگ عزیزی فرمانده نیروی انتظامی اندیمشک