کد خبر : 207435

photo_%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7-%db%b0%db%b8-%db%b1%db%b1_%db%b1%db%b1-%db%b1%db%b6-%db%b0%db%b9-2

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اندیمشک گفت: امروز بسیج بعنوان یک الگو و نسخه شفا بخش برای کشورهای مظلوم مطرح شده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اندیمشک گفت: امروز بسیج بعنوان یک الگو و نسخه شفا بخش برای کشورهای مظلوم مطرح شده است.

به گزارش اندیمشک جوان ، حجت الاسلام عباس دانیالی زاده در بازدید از حوزه یک شهری اندیمشک گفت: بسیج یک نیروی مخلص و مطیع ولایت است که درهر هر لحظه در میدان حضور پیدا میکند.

وی در ادامه افزود: حفظ ارزش ها و دستاوردهای انقلاب کمتر از انقلاب اسلامی نیست و  امروز رسالت و وظیفه بسیج و بسیجیان خطیرتر از هر زمان دیگری است.

حجت الاسلام دانیالی زاده افزود: بسیجیان به عنوان سربازان ولایت برای صیانت از تمامی مرزهای جغرافیایی، اعتقادی، سیاسی و فرهنگی  با  تمام توان و قدرت باید آمادگی لازم را داشته باشند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اندیمشک با اشاره به استفاده از تمام ظرفیت موجود در بیسج گفت: حضور بسیج و نیرو های بسیجی  در همه عرصه‌ها را مایه خیر و برکت برای عنوان کرد.

گفتنی است مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک بهمراه مدیر عقیدتی سیاسی این حوزه ضمن بازدید از حوزه یک شهری بر روند اجرای برنامه های این حوزه نظارت و بازرسی کردند.

همچنین مسئول جدید نظارت و بازرسی حوزه یک شهری توسط حجت الاسلام عباس دانیالی زاده معرفی شد.

photo_%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7-%db%b0%db%b8-%db%b1%db%b0_%db%b1%db%b2-%db%b0%db%b3-%db%b5%db%b1 photo_%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7-%db%b0%db%b8-%db%b1%db%b1_%db%b1%db%b1-%db%b1%db%b6-%db%b0%db%b9-2