کد خبر : 207821

امام جمعه اندیمشک در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک با اشاره به حادثه غدیر ،گفت: همانطوریکه عاشورا سمبل و نماد عزاداری است، غدیر هم نماد و مظهر شادی است.

اندیمشک جوان، امام جمعه  اندیمشک در خطبه  های این هفته نماز جمعه اندیمشک با اشاره به حادثه غدیر ،گفت:  همانطوریکه عاشورا سمبل و نماد عزاداری است، غدیر هم نماد و مظهر شادی است.

به گزارش اندیمشک جوان،  حجت الاسلام سید مصطفی حسینی نوری گفت:  استکبار جهانی همواره عمل جنایات ضد بشری بوده و درمقابل انها سکوت می کند.

وی در بخش دیگری با توجه به قیام  ۱۷ شهریور افزود:  تاثیر و نقش مهم این واقعه در تاریخ انکار ناپذیر است و از آن بعنوان برگ زرین و افتخاری در تاریخ انقلاب یاد می شود.

امام جمعه اندیمشک جنایت های ضد انسانی ضد شیعیان میانمار گفت:همه این جنایات در گوشه و کنار جهان بر علیه مسلمانان و بخصوص شیعیان برای محو کردن آنها است که بی نتیجه مانده است.

وی در بخش دیگری با اشاره به واقعه غدیر خم گفت: در غدیر بهترین لباس ها رو بپوشید ، شادی کنید و شاد باشید و بهترین هدایا رو برای خانواده خود بگیرید.

امام  جمعه اندیمشک گفت: روز تعاون را به تمام فعالین در این عرصه تبریک عرض میکنم و پیشرفت اقتصادی ما با مدیرانی مدبر و خوب امکان پذیر است.
پس از خطبه های نماز جمعه اندیمشک مردم و مسئولین از مصلای نماز جمعه تا میدان راه آهن در محکومیت جنایات علیه مسلمانان میانمار راهپیمایی کردند.