کد خبر : 207830

امیر دالوند

بخشدار مرکزی اندیمشک در حاشیه برگزاری مراسم اختتامیه آموزش مداحان شهر آزادی گفت: رفع مشکلات شهر آزادی را در دستور کار خود قرار دادیم.

به گزارش اندیمشک جوان امیر دالوند در بخش دیگری افزود: جا دارد که از برگزارکنندگان این کلاس های آموزشی تقدیر و تشکر نمود که با تلاش در جهت اعتلای فرهنگ اسلامی و ترویج آن اقدام مجدانه داشته اند.

امیر دالوند گفت: حضور جوانان و نوجوانان شهر آزادی در این مراسم بسیار چشمگیر و در خور ستایش بود که لازم است برگزارکنندگان عزیز اینگونه برنامه ها با برنامه ریزی مدونی گام های بلندتری برداشته و ما هم آمادگی کامل داریم که در خدمت این عزیزان باشیم.
در حاشیه این مراسم  بخشدار مرکزی  به بررسی مشکلات این منطقه پرداخت و گفت:نباید لحظه ای از خدمات رسانی به مردم غافل شویم و باید با اولویت بندی و پیگیری های لازم به مشکلات مردم رسیدگی کنیم و به درخواست های به حق مردم جامه عمل بپوشانیم .

بخشدار مرکزی اندیمشک گفت: به منظور حل و فصل این مشکلات مواردی را در دستور کار خود قرار دادیم که انشالله بتوان با هماهنگی  مسئولین ذیربط برطرف شوند .

دالوند گفت: با توجه به درخواست امام جمعه محترم مبنی بر حل مشکل عوارض مغازه های مسجد مشکلات به زودی رفع خواهند شد.
وی در پایان افزود: جهت جابجایی عزاداران حسینی در دهه اول محرم نیز که مشکل حمل و نقل بین شهرک های اطراف را همه ساله داشته اند هماهنگی هایی انجام شده تا هیئت های عزاداری بتوانند بدون مشکل در شهرک های اطراف به عزاداری بپردازند