کد خبر : 207875

img_0691

صبح امروز با حضور مسئول عتبات و عالیات استان خوزستان، مسئول جدید ستاد عتبات و عالیات شهرستان اندیمشک معرفی شد.

اندیمشک جوان، صبح امروز با حضور مسئول عتبات و عالیات استان خوزستان، مسئول جدید ستاد عتبات و عالیات شهرستان اندیمشک معرفی شد.

به گزارش اندیمشک جوان ، رئیس جدید عتبات و عالیات شهرستان اندیمشک در سالن جلسات فرمانداری با حضور مسئولین استانی و شهرستانی معرفی شد.

در این مراسم رئیس عتبات و عالیات استان خوزستان گفت: وظیفه اصلی ستاد عتبات و عالیات در خارج از کشور است و بودجه ان دولتی نیست بلکه از نذورات و هدایای مردمی تأمین می شود.

حجت الاسلام سیدمحمود موسوی در ادامه با اشاره به هدایا و نذورات مردمی در خوزستان، گفت: دشمن تمام تلاش خود را برای تصرف حرم حضرت زینب (س) داشته اما با ایستادگی و جهاد در مقابل انها ایستادگی کردند و امروز هم مردم خوزستان واقعا و جانانه در حال جهاد کردن است.

وی افزود: از زحمات مسئول سابق عتبات و عالیات شهرستان تقدیر و تشکر می کنیم و برای مسئول جدید نیز آرزوی موفقیت داریم.

فرماندار اندیمشک گفت: امسال باید با تلاش بیشتر نسبت به سالهای گذشته در خدمت رسانی به زائرین اباعبدالله الحسین (ع) تلاش کنیم.

وی اظهار کرد: در سالهای گذشته مردم شهرستان اندیمشک سهم بزرگی از ساخت و تجهیز عتبات عالیات عراق و سوریه داشته اند که جای تقدیر دارد.

مسئول جدید عتبات عالیات شهرستان اندیمشک گفت:انشالله که امانت دار خوبی باشیم و بتوانیم با خدمت به مردم و اهل البیت (ع) در این راه قدم مثبتب برداریم.

حسن دهقان گفت: برگزاری برنامه های مربوط به اربعین و جلب اعتماد مردم از اولویت های اصلی است که باید به آن توجه داشت.