کد خبر : 208299

حسنی امام جمعه اندیمشک

امام جمعه اندیمشک در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک گفت: نهاد نیروی انتظامی یکی از نهادهای مقدس نظام اسلامی ماست که اگر ده دقیقه کارش را تعطیل کند ، در همین مدت کم مشکلات و صدمات جبران ناپذیری خواهیم دید.

اندیمشک جوان، امام جمعه اندیمشک در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک گفت: نهاد نیروی انتظامی یکی از نهادهای مقدس نظام اسلامی ماست که اگر ده دقیقه کارش را تعطیل کند ، در همین مدت کم مشکلات و صدمات جبران ناپذیری خواهیم دید.

حجت الاسلام نوری گفت: امنیت و آسایش ما کار بسیار بزرگی است که  سبزپوشان نیروی انتظامی با تمام توان برای آن تلاش می کنند.

وی با اشاره به برخی از مناسبت ها از جمله، روز دامپزشک، پست و هفته نیروی انتظامی گفت: ضمن تبریک بمناسبت فرارسیدن این روزها، یکی از ارکان مهم جامعه نیروی انتظامی است.

امام جمعه اندیمشک  با اشاره به اینکه ، همانطور که ما احساس امنیت میکنیم ، از همان طرف هم مجرم احساس ناامنی میکند، تصریح کرد: به میزانی که پلیس در مناطق جرم خیز حضور پیدا میکند  به همان میزان جرائم در ان مناطق پایین می اید .

حجت الاسلام نوری در بخش دیگری گفت: ممنون همه عزیزانمان در نیروی انتظامی هستیم و در همین جا به نیابت از مردم عزیز و مسئولین از همه ی زحمات وخدمات عزیزان صمیمانه تشکر میکنم.

وی در ادامه تصریح کرد: : یاد شهدا نیروی انتظامی و پلیس را گرامی میداریم و از دوستان عزیز بابت حضور در نماز جمعه تقدیر تشکر میکنم.

حجت الاسلام نوری در ادامه با اشاره به اینکه فقدان حضور دامپزشک در جامعه یعنی فقدان سلامت جامعه، افزود:دامپزشکی به میزانی که ما فکر میکنیم در جامعه ی ما حضور دارد به همان میزان بهداشت و سلامت جامعه  ما اارتقاء پیدا میکند .

وی افزود: در هفته ای که گذشت بازدیدی از کشتارگاه سنتی داشتیم که بهداشت درانجا مطلوب بود ، لذا امروز تمام دنیا میگویند که گوشت باید ۲۴ ساعت در سرد خانه باشد و متاسفانه کشتارگاه اندیمشک فاقد سردخانه میباشد که بنده از نماینده محترم شهرستان تقاضا میکنم که سردخانه ی کشتارگاه راه بیافتد.

امام جمعه اندیمشک با اشاره به روز پست گفت: پست کار مقدسی است که هر پستچی یک نفر پست در دنیا این اطلاعات روز دنیاست هر پستچی جلوگیری میکند از سه هزار مسافرت ، اداره پست بسیار اداره مهمی است.

وی در پایان افزود:ما نسبت به اربعین حسینی ورودی استان اندیمشک است وخروجی هم اندیمشک ،  بنابراین مردم اندیمشک باید به زوار ابی عبدالله در شهر خودشون نهایت تلاش و برنامه ریزی را بکنندو انشالله  به موکب هایی که برگزار خواهیم کرد تمام توان شهرستان را در شهر متمرکز کنیم و برنامه ها را پیش ببریم.