کد خبر : 208387

photo_%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7-%db%b1%db%b0-%db%b1%db%b2_%db%b1%db%b0-%db%b4%db%b4-%db%b2%db%b1

دقایقی قبل در شورای اداری شهرستان اندیمشک که در فرمانداری اندیمشک برگزار شد، شهردار جدید اندیمشک معارفه شد.

اندیمشک جوان، دقایقی قبل در شورای اداری شهرستان اندیمشک که در فرمانداری اندیمشک برگزار شد، شهردار جدید اندیمشک معارفه شد.

به گزارش اندیمشک جوان، صبح امروز در فرمانداری اندیمشک جلسه معارفه شهردار جدید اندیمشک، برگزار شد.

شهردار جدید اندیمشک در این جلسه با اشاره به اینکه سالیان قبل در اندیمشک زندگی کرده ام، افزود: با توجه به مشکلاتی که شهرداری اندیمشک با ان مواجهه است، باید همه دست به دست هم دهیم تا هم خدمت رسانی به شهروندان داشته باشیم و هم مشکلات و موانع موجود را رفع کنیم.

داوود بحیرایی در بخش دیگری افزود: یکی از وظایف اصلی شهرداری ها توسعه خدمات شهری است و از طرفی وظایف و خدمات شهرداری ها نسبت به سالیان قبل تفاوت پیدا کرده است .

رئیس شورای شهر اندیمشک نیز گفت: با توجه به مشکلات موجود شهرداری اندیمشک برای بر طرف کردن مشکلات و موانع باید با مدیریت جهادی گام برداشت.

مریدی در بخش دیگری با اشاره به اولویت های شورای شهر اندیمشک گفت: اولویت نخست شورای شهر جدید اندیمشک رفع مشکلات موجود است و پرداخت مطالبات معوقه شهرداری را به جد پیگیری خواهیم کرد.

وی در بخش دیگری گفت: برای نخستین بار در سالیان اخیر نیرو های شهرداری همزمان دو حقوق معوقه خود را دریافت کرده اند .

مریدی در بخش دیگری با اشاره به خدماتی که در چند ماهه گذشته در شهرداری انجام گرفته از سرپرست شهرداری تقدیر و تشکر کرد.

 

photo_%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7-%db%b1%db%b0-%db%b1%db%b2_%db%b1%db%b0-%db%b4%db%b2-%db%b5%db%b9 photo_%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7-%db%b1%db%b0-%db%b1%db%b2_%db%b1%db%b0-%db%b4%db%b4-%db%b2%db%b1 photo_%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7-%db%b1%db%b0-%db%b1%db%b2_%db%b1%db%b0-%db%b4%db%b7-%db%b2%db%b0