کد خبر : 208530

۰۱

رئیس اداره عملیات زمینی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نکته مهم در برگزاری یادواره شهدا این است که این مراسم ها بتواند یاد شهدا را زنده نگه دارد و انها را معرفی کند.

اندیمشک جوان، رئیس اداره عملیات زمینی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نکته مهم در برگزاری یادواره شهدا این است  که این مراسم ها بتواند یاد شهدا را زنده نگه دارد و انها را معرفی کند.

به گزارش اندیمشک جوان، سردار سید مرتضی میریان در گفتگو با اندیمشک جوان گفت: شهدا قطب نما و خط کش هایی هستند که راه راست را به ما نشان می دهند، مقام معظم رهبری می فرماید شهداستارگانی هستند که ما را به راه راست هدایت می کنند.

مردم عزیز شهدا را فراموش نکنیم زندگی و وصیتنامه شهدا را بخوانیم و به آن عمل کنیم راه شهدا،  راه امام و مقام معظم رهبری است، گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم و اگه اینطور عمل کنیم به سعادت خواهیم رسید.

فرمانده سابق نیرو های ویژه سپاه گفت: همه شهدا براینکه پشتیبان ولایت فقیه باشید تاکید کردند، عنایت خدا، امت صالح و امت خوب معجزه می آفریند.

سردار سید مرتضی میریان گفت: امروز سپاه از همه اقوام از جمله سنی و کرد در برابر تهدیدات مختلف برای رضای خدا دفاع کرده و می کنیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه باید با خدمت صادقانه به مردم خدمت کنیم، افزود: امروز کلیه نیروهای نظامی و انتظامی برای امنیت کشور در کنار هم تلاش می کنند و همه دست به دست هم داده ایم و تا از انقلاب و نظام دفاع می کنیم.