کد خبر : 208538

حسنی امام جمعه اندیمشک

امام جمعه اندیمشک در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک با اشاره به فرارسیدن ایام اربعین گفت: تا می توانیم به زوار امام حسین (ع) خدمت رسانی کنیم.

امام جمعه اندیمشک در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک با اشاره به فرارسیدن ایام اربعین گفت: تا می توانیم به زوار امام حسین (ع) خدمت رسانی کنیم.

اندیمشک جوان، حجت الاسلام حسنی نوری در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک با اشاره به فرارسیدن ماه صفر و ایام اربعین حسنی ، گفت: از فرصت اربعین استفاده کنیم انهایی که توان دارند در پیاده روی اربعین شرکت کنند و افرادی که توان شرکت در پیاده روی اربعین را ندارند در خدمت به زوار ابا عبدلله الله باشند.

وی گفت: بعد از شکست داعش به اقلیم کردستان روی آورده اند، اقلیم کردستان در روز  روزی ۵۰۰ هزار بشکه استخراج می کنند که ۲۰۰ هزار بشکه آن در اسرائیل است و باید از آن حمایت کنند .

امام جمعه اندیمشک با اشاره به حمایت های اسرائیل از داعش و  اقدامات جدایی طلبانه در منطقه،  گفت: در سال ۲۰۱۵ حدود یک میلیارد دلار حق اطلاعات نظامی از اقلیم کردستان دریافت کرده اند، وقتی که بسیج مردمی و ارتش عراق متحد شدند و آن را گرفتند، دیدند دست انها کوتاه شده  و لذا به دامان روسیه متوسل شده اند.

وی در ادامه تصریح کرد: اسرائیل بعد از پاکسازی شهر های عراق از وجود داعش، با قصد و هدف جلوگیری از نفوذ ایران در منطقه  بدنبال ایجاد اتحاد کشور های عربی هستند .

حجت الاسلام حسنی نوری افزود: در هفته گذشته دو نفر در اصفهان نتیجه بازی نهنگ آبی اقدام به خود کشی کردند این بازی در سال ۲۰۱۳ دانشجوی روانشناسی در روسیه طراحی شده و اخراج شده است و تا سال ۲۰۱۵ در زندان بوده است.

امام جمعه اندیمشک گفت: اولا روی انسان ها و مخاطبینی که احساس شکست می کنند و گاهی مواقع بر آنها غلبه می کند و از اطلاعات خود فرد استفاده می کنند .

وی تصریح کرد: فرهنگ مشورت در جامعه ما کم جا افتاده است از ظرفیت های پلیس استفاده کنیم می توانند کلاس ها و برنامه های خوبی داشته باشند.

وی به برخی مناسبت ها از جمله ، ۸ آبان روز شهادت شهید حسین فهمیده و روز  بسیج دانش آموزی و شهادت شهید محراب مرحوم آیت الله طباطبایی امام جمعه تبریز و … اشاره کرد.