کد خبر : 208563

۰۳۶

رئیس کمیسیون انرژی و نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی از پست های امداد ونجات هلال احمر این شهرستان که به منظور خدمت رسانی به زائرین اربعین برپا شده اند، بازدید و از تلاش های این نهاد خدمت رسان تقدیر کرد.

رضا میرزاوند| به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، فریدون حسنوند با تقدیر از تلاش های شبانه روزی عوامل هلال احمر گفت: باید از حداکثر توان اندیمشک برای خدمت رسانی به زائرین اربعین حضرت اباعبدالله الحسین(ع) استفاده کرد.

وی افزود: همانطور که در دفاع مقدس اندیمشک میزبان رزمندگان بود و از آنها استقبال و پذیرایی می کرد، امروز هم یک نقش بسیار مهم در این برهه حساس تاریخی برای اربعین برای شهر یکهزار شهید تعریف شده است.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تلاش مسؤولان و مردم و به ویژه عوامل جمعیت هلال احمر در اسکان و پذیرایی از زائران اربعین حسینی(ع) جای تقدیر دارد.

حسنوند تصریح کرد:عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون ارزش ها و اعتقاداتی است که مردم و مسوولان به ارزش های الهی و اهل بیت (ع) دارند.

رئیس جمعیت هلال احمر اندیمشک نیز در حاشیه این بازدید اظهار کرد: پست امداد و نجات این جمعیت در ورودی خوزستان از سمت اندیمشک برپا و ۲۰چادر امدادی جهت اسکان اضطراری در آن مستقر می شود.

افشین کاویانی افزود: کارکنان، امدادگران، نجاتگران و جوانان بشردوست هلال احمر اندیمشکی برای خدمت رسانی به زائرین اربعین آمادگی کامل دارند.

وی با اشاره به برپایی پست امداد و نجات هلال احمر اندیمشک در ورودی خوزستان، افزود: ۲۰ چادر امدادی جهت اسکان اضطراری در این پست مستقر می شود.

رئیس جمعیت هلال احمر اندیمشک با بیان اینکه هم اکنون کمپ اسکان این جمعیت در ورودی استان خوزستان آماده خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی است، تصریح کرد: در این کمپ امدادگران به درمان سرپایی و امدادرسانی نیز می پردازند.