کد خبر : 208788

کشف شیشه

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف ۱۴کیلو گرم ماده مخدر شیشه در اندیمشک خبر داد و گفت: ۲ نفر سوداگر مرگ در این رابطه دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا به نقل ا ، سرهنگ ‘سیدمحمد صالحی’ روز جمعه گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان اندیمشک و سربازان گمنام امام زمان (عج) در ورودی شهر اندیمشک ۲ سوداگر مرگ را در ورودی شهر اندیمشک به دام انداختند.

وی اظهار کرد:این افراد با یکدستگاه خودروی پژو پارس تحت پوشش خانواده نما قصد جابجایی این محموله مواد مخدر صنعتی را داشتند که در یک اقدام سریع و غافلگیرانه دستگیر شدند.

سرهنگ صالحی در ادامه گفت : از خودروی توقیفی مقدار ۱۴کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه کشف شد که در این رابطه۲ سوداگر مرگ دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

سرهنگ صالحی در خاتمه تاکید کرد : نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه جولان وسرکشی به آنان را نخواهد داد.

با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) و پلیس مبارزه با مواد مخدر تاکنون چندین محموله مواد مخدر در محورهای مواصلاتی شهرستان اندیمشک کشف و ضبط شده است.

پایگاه خبری پلیس