کد خبر : 208827

احسان کریمپور

اندیمشک جوان، جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک در خصوص حماسه ۹ دی گفت: حماسه بی بدیل ۹ دی یکی از فتوحات مهم انقلاب اسلامی بود که ملت انقلابی ان را محقق ساختند. به گزارش اندیمشک جوان، سرگرد پاسداراحسان کریمپور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما، افزود: در سالروز این حماسه بزرگ باید ابعاد پنهان فتنه […]

اندیمشک جوان، جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک در خصوص حماسه ۹ دی گفت: حماسه بی بدیل ۹ دی یکی از فتوحات مهم انقلاب اسلامی بود که ملت انقلابی ان را محقق ساختند.
به گزارش اندیمشک جوان، سرگرد پاسداراحسان کریمپور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما، افزود: در سالروز این حماسه بزرگ باید ابعاد پنهان فتنه سال ۸۸ برای مردم اشکار و نقش مردم بصیر و ولایتمدار در روز ۹ دی به خوبی بیان شود.
وی گفت: در چنین ایامی بود که  دشمن با بی حرمتی به پرچم سیدالشهدا و ولایت فقیه، نقاب را از چهره خود برداشت و مردم نیز پاسخ کوبنده ای به این شیاطین دادند .
سرگرد کریمپور با اشاره به حماسه حضور مردم گفت: ملت در این روز نشان دادند که همواره یار و یاور انقلاب هستند و در این روز طومار فتنه گران را برچیدند.
جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک در ادامه ۹ دی را یک روز به یاد ماندنی در تاریخ انقلاب اسلامی عنوان کرد که هرگز فراموش نخواهد شد.
وی گفت: برگزاری نشست های بصیرتی و سیاسی با عنوان میثاق با ولایت در سطح پایگاه های بسیج محلات از جمله برنامه هایی است که توسط بسیج در اندیمشک برگزار خواهد شد.
سرگرد کریمپور غفلت از فتنه و فتنه گران باعث پدیده نفوذ شد، یک مصداق این نفوذ سند ۲۰۳۰ است که در نظر داشت تمام لایه های تربیتی را در نظام جمهوری اسلامی استحاله و…قرار دهد و لذا می بایست از کارشناسان خبره برای ابعاد مختلف آن استفاده کرد.