کد خبر : 208957

امام جمعه دزفول در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک گفت: دشمنان انقلاب اسلامی بدنبال ناکار آمد نشان دادن نظام جمهوری هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از دزفول حجت الاسلام سید محمد علی قاضی دزفولی در خطبه های این هفته نماز جمعه در مصلای امام علی (ع) افزود:کشور در روزهای اخیر شاهد برخی حوادث ناگوار بود که موجبات خوشحالی دشمنان انقلاب را فراهم کرد.

وی در ادامه افزود: دشمن با سوء استفاده از اعتراض مردم بر علیه گرانی، وضعیت معیشت و برخی مسائل دیگر در صدد بود که کشور را به آشوب و اغتشاش بکشاند.

امام جمعه دزفول در ادامه با اشاره به این آشوب ها که از خارج از کشور کنترل می شد،  گفت: دشمنان نظام و انقلاب با استفاده از شبکه های ماهواره ای و برخی از شبکه های اجتماعی بر موج اعتراضات مردمی سوار شدند و این اغتشاشات را به پا کردند.

خطیب جمعه دزفول از حضور حماسی مردم در راهپیمایی که اقدامات آشوبگران را محکوم کردند و همچنین از تلاش نیروهای انتظامی ، سپاه ، بسیج و سربازان امام زمان (عج) و  تقدیر کرد.

حجت الاسلام  قاضی دزفولی گفت: دشمن در این آشوب ها قصد داشت سرمایه های ارزشمند کشور از جمله امنیت،اعتماد و رضایتمندی مردم را از بین ببرد و اتحاد و همدلی مردم را نابود کند.

وی در بخش دیگری به مسئولان دیپلماسی کشور توصیه کرد به لبخند های دشمن امیدوار نباشند و دشمن را بشناسند .