کد خبر : 209012

امام جمعه موقت اندیمشک میری

امام جمعه موقت اندیمشک با اشاره به لزوم هوشیاری نسل جوان در برابر تهدیدهای دشمن گفت:دشمن می خواهد دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای نسل جدید وارونه جلوه دهد.

 

حجت الاسلام محمد میری در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک افزود: در این راستا باید کارآمدی نظام در سه بخش تلاش ها ، دستاوردها و ظرفیت ها مورد توجه قرار داد.
وی گفت: تلاش در بخش اقتصاد مقاومتی ، تولید ، تقویت فناوری و علم و دانش از مهمترین مسایلی است که امروز جامعه اسلامی به آن نیازمند است.
وی بیان کرد: ظرفیت های تولید کشور باید مورد بررسی بهتر قرار گرفته تا با بهره گیری از این توانمندی ها برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصاد استفاده شود.
امام جمعه موقت اندیمشک با اشاره به نزدیک بودن دهه مبارک فجر گفت:اهداف والای نظام اسلامی و شکل گیری انقلاب اسلامی باید خیلی جدی تر برای نسل های جدید تبیین شود.
وی افزود:شناساندن چهره واقعی رژیم ستم شاهی به جوانان ضرورت دارد و آثار و برکات مادی و معنوی انقلاب اسلامی باید برای نسل جدید تشریح شود.
وی امنیت ، آرامش و اقتدار را مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست.
حجت الاسلام میری با تاکید بر لزوم وحدت و تلاش مضاعف برای رفع کاستی ها در جامعه اسلامی از مدیران خواست با تلاش بیشتر برای خدمت به مردم و نظام اسلامی گام بردارند.
وی بیان کرد:با تکیه بر داشته ها و ظرفیت های داخلی و حفظ غرور ملی همچنان در برابر دشمنان انقلاب اسلامی ایستادگی خواهیم کرد.
وی اعتقاد به ولایت فقیه و اعتقاد قوی به ارزش های اسلامی را مهمترین عامل موفقیت کشور در برابر توطئه های مختلف دشمنان عنوان کرد.
زهرا دهقان