کد خبر : 209023

img_8635

عضو مجلس خبرگان رهبری در ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری گفت: اهل خدمت به مردم باشیم و از اشرافیگری دوری کنیم.

اندیمشکی : عضو مجلس خبرگان رهبری در ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری گفت: اهل خدمت به مردم باشیم و از اشرافیگری دوری کنیم.

آیت الله فرحانی ظهر امروز با حضور در ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک گفت: تشیع غیر از محبت و ولایت است، بسیاری ولایت را دوست دارند اما شیعه هم نیستند.

وی با اشاره به موضوع ولایت افزود : یکی از خصوصیاتی که خدای متعال به این انقلاب عطا کرده است، داشتن مردمی شیعه است که پای ولایت ایستاده اند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: مردم ما مسئله ولایت، اسلام و انقلاب را به تعبیر زیبای مقام معظم رهبری از همه چیز جدا می کنند.

وی با اشاره به شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به برخی از خصوصیات بی بی دوعالم پرداخت و گفت: اگر شاخص های سیاسی حرکت حضرت زهرا (س) رابرسی کنیم می بینیم تمام رفتار این حضرت سرشار از درس و عبرت است.

وی در بخش دیگری گفت: آیا می توانیم با سیره حضرت زهرا (س) حرکت کنیم؟! خوشابحال آنان که انقلابی هستند و مطالبات امامین انقلاب را عمل می کنند.

این مراسم به دعوت مدیریت عقیدتی و سیاسی دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه اندیمشک برگزار شد.