کد خبر : 209029

فرمانده سپاه ولی‌عصر (عج) خوزستان گفت: ما مردم خوزستان و ملت ایران مدیون شهدا به‌ویژه شهدای گمنام هستیم، یادمان باشد شهدای عزیز با چه زحمت، تلاش و مجاهدتی، امنیت را تقدیم ملت ما کردند. سردار حسن شاهوار پور ظهر امروز در حاشیه تشییع دو شهید گمنام در اهواز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، […]

فرمانده سپاه ولی‌عصر (عج) خوزستان گفت: ما مردم خوزستان و ملت ایران مدیون شهدا به‌ویژه شهدای گمنام هستیم، یادمان باشد شهدای عزیز با چه زحمت، تلاش و مجاهدتی، امنیت را تقدیم ملت ما کردند.

سردار حسن شاهوار پور ظهر امروز در حاشیه تشییع دو شهید گمنام در اهواز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، اظهار کرد: ما مردم خوزستان و ملت ایران مدیون شهدا به‌ویژه شهدای گمنام هستیم.

وی افزود: شهدای گمنام سال‌های طولانی از مردم دور بودند مزارشان معلوم نبود حالا هم که برگشته‌اند نامشان بر ما پوشیده است.

فرمانده سپاه ولی‌عصر (عج) خوزستان بابیان اینکه هر نفسی که می‌کشیم باید خود را مدیون خون شهدا بدانیم، گفت: یادمان باشد شهدای عزیز با چه زحمت، تلاش و مجاهدتی، امنیت را تقدیم ملت ما کردند.

وی با اشاره به اینکه شهدا بر اعمال و افکار ما آگاه هستند و باید قدردان آن‌ها باشیم عنوان کرد: خاک‌سپاری شهدای گمنام در دانشگاه یک اقدام خوب و پسندیده است تا جوانان ما بیشتر شهدا را بشناسند و این راه نورانی را ادامه دهند.