کد خبر : 209053

حجت الاسلام ولی اله مهدوی در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک اظهار کرد: در حوزه مدیریتی نیاز جامعه به مدیریت جهادی، پرهیز از اشرافی گری، ساده زیستی و تلاش شبانه روزی از نکات بارز یک مدیر باید باشد.

اندیمشکی نیوز، حجت الاسلام ولی اله مهدوی در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک اظهار کرد: در حوزه مدیریتی نیاز جامعه به مدیریت جهادی، پرهیز از اشرافی گری، ساده زیستی و تلاش شبانه روزی از نکات بارز یک مدیر باید باشد.

وی عنوان کرد: در حوزه اقتصادی افزایش اشتغال، تولید داخلی، مبارزه قاطع با قاچاق و جلوگیری از واردات کالاهی غیرضروری باید در دستور کار قرار بگیرد.

حجت الاسلام مهدوی گفت: نیاز امروز جاممعه ما به مدیران جهادی است که با تلاش بی وقفه و شبانه روزی اقتصاد مقاومتی را تحقق بخشند.

وی  با اشاره به اولویت نظام اسلامی در سخنان رهبر انقلاب، افزود: ساده زیستی و پرهیز از تجمل گرایی از دیگر ویژگی های مدیران جهادی است.

حجت الاسلام مهدوی با اشاره به مشکلات بخشی از اقشار مردم گفت:طبقه مستضعف و محروم جامعه باید مورد توجه بیشتر قرار گیرند زیرا این موضوع از اصول اولیه انقلاب اسلامی بوده است.

مهدی با اشاره به اهمیت حوزه دفاعی افزود: نوسازی ابزارهای دفاع، تقویت صنایع موشکی و هوافضا و تقویت صنعت هسته ای نیز از واجبات این حوزه بسیار مهم است.

وی اظهار کرد:یکی دیگر از مسائل مهم جامعه، کاهش فاصله طبقاتی است و ساده زیستی ، پرهیز از اشرافی گری و تجمل گرایی باید بیش از همیشه مورد اهتمام قرار گیرد.

وی با تسلیت وفات حضرت ام البنین(س) افزود: از فضائل این بانوی بزرگ اسلام پرورش فرزندان شجاع و فداکار، مدافع ولایت است.

وی با اشاره آشوب های اخیر فرقه دراویش در خیابان پاسداران تهران گفت: از مسئولان امر به ویژه عزیزانمان در قوه قضائیه ونیروی های امنیتی و اطلاعاتی با عوامل اصلی اغتشاش و ناامنی در ایام فاطمیه خواسته می شود بر خورد قاطعی داشته باشند تا از این پس شاهد این قبیل حوادث در کشور عزیزمان نباشیم.

امام جمعه موقت اندیمشک پیشرفت نظام اسلامی را در بخش دفاعی مهم دانست و نوسازی ابزارهای داخلی ،تقویت صنایع موشکی وهوافضا و همچنین تقویت فناوری هسته ای را در این راستا مهم دانست.