کد خبر : 209055

سردار معین پور

جانشین سپاه حضرت ولیعصر (عج) گفت: گردان های اولویت اول بیت المقدس با آموزش های سطح بالا به سمت حرفه ای شدن حرکت می کنند.

اندیمشکی نیوز : جانشین سپاه حضرت ولیعصر (عج) گفت: گردان های اولویت اول بیت المقدس با آموزش های سطح بالا به سمت حرفه ای شدن حرکت می کنند.

به گزارش اندیمشکی نیوز، سردار محمود معین پور در حاشیه رزمایش گردان بیت المقدس در اندیمشک گفت:گردان های اولویت اول با آموزش هایی که می بینند سطح بالاتری نسبت به دیگر گردانهای بیت المقدس پیدا می کنند.

وی در ادامه افزود: این گردان های در حوزه تهدیدات نرم و نیمه سخت توانایی های لازم را دارند، اما در این رزمایش هدففراگیری مقابله با تهدیدات سخت است.

سردار معین پور با اشاره به اینکه دکترین این آموزش ها در ۶ حوزه مختلف است، گفت: سطح آموزش این نیررو ها باید به جایی برسد

که مورد قبول بازرسان ستاد کل نیرو های مسلح باشد.

جانشین سپاه حضرت ولیعصر (عج) گفت: این اردو ها سه روزه هستند که الحمدولله ارزیابی های اولیه نشان داده که از شد قابل قبولی برخوردار هستند.

وی در بخش دیگری با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری گفت: یکی از مطالباتی که مقام معظم رهبری از ما انتظار دارند این است که بسیجیان این نوع از آموزش ها را فرا بگیرند.

سردار معین پورافزود: این مناطق که رزمایش برگزار می شود یادآور حماسه ها و رشادت های ۸ سال دفاع مقدس است، و بسیجیان هم از لحاظ معنوی و هم از نظر آموزش های نظامی دستاوردهای خوبی خواهند داشت و قطعا پس از ۳ روز با دست پر بر میگردند.

ایجاد و تقویت آمادگی رزم وامداد و نجات در رده های مختلف بسیج یکی از مهمترین اهداف برگزاری این رزمایش گردانهای بیت المقدس است.